دبیر ستاد اربعین شرکت مخابرات ایران گفت: مسابقه عکاسی ” پیاده روی اربعین حسینی” به منظور حفظ ارزش های عاشورایی و حماسه ایثارگری دینی برای علاقمندان هنر عکاسی برگزار می شود. به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام، دبیر ستاد اربعین شرکت از برگزاری مسابقه عکاسی به مناسبت […]

دبیر ستاد اربعین شرکت مخابرات ایران گفت: مسابقه عکاسی ” پیاده روی اربعین حسینی” به منظور حفظ ارزش های عاشورایی و حماسه ایثارگری دینی برای علاقمندان هنر عکاسی برگزار می شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام، دبیر ستاد اربعین شرکت از برگزاری مسابقه عکاسی به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد و خاطرنشان کرد: به مانند سال های گذشته، امسال نیز مسابقه عکاسی با عنوان ” پیاده روی اربعین حسینی” با هدف به تصویر کشاندن حماسه عاشورایی و حفظ ارزش های آن توسط زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) برای عموم علاقمندان و فعالان عرصه هنر عکاسی برگزار می شود.

وی کمک به حفظ ایثارگری های سیدالشهدا(ع) و یاران باوفایش را یک ضرورت دانست و افزود: همه ما در هر عرصه ای که فعال هستیم وظیفه داریم به گونه های مختلف به حفظ ارزش های عاشورایی و پاسداشت این واقعه مهم تلاش کنیم.